Ana Sayfa / / SASO - SUUDİ ARABİSTAN

SASO - SUUDİ ARABİSTAN

SUUDİ ARABİSTAN (SASO BELGESİ/SERTİFİKASI)

SASO Belgesi/Sertifikası hususunda, Inspect siz değerli ihracatçılarımıza hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.  

INSPECT Uluslar arası Gözetim Şirketi olması vesilesi ile, SASO Belgesini/Sertifikasını birince elden yani arada aracı, danışman vs. olmadan vermektedir. 

INSPECT, Kozmetik & Kimya grubu ürünlerinin haricindeki diğer tüm sevk ürünlerinin SASO Sertifikasyonu hususunda Türkiye’de tek ve yetkili temsilciliğini yapmış olduğu Çin’in en büyük belgelendirme firması olan CQC (China Quality Certification Centre) firmasının SASO Belgelerini/Sertifikalarını vermektedir. CQC firması SASO kurumu tarafından SASO Belgesi/Sertifikası vermek için yetkilendirilmiştir.

 

INSPECT SASO Sertifikasyonu hususunda Türkiye’de tek yetkili temsilciliğini yapmış olduğu İspanya merkezli ve İspanya'nın Standartlar Enstitüsü Kurumu olan AENOR (Asociación Española de Normalización y Certificación) firmasının SASO Sertifikalarını vermektedir. AENOR firması SASO kurumu tarafından SASO Belgesi/Sertifikası vermek için yetkilendirilmiştir.

 

INSPECT, Kozmetik & Kimya grubu ürünlerinin SASO Sertifikasyonu hususunda bu konuda sertifika verme yetkisi olan ve SASO kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan gözetim firması ile ortak bir çalışma içerisindedir.

 

SASO Belgesi/Sertifikası ile sevk ürünleri Suudi Arabistan gümrüklerinden sorunsuz bir şekilde çekilebilecektir.

 

Değerli taleplerinizi bekler, detaylar için tarafımızla iletişimde olmanızı rica ederiz.

Detaylar için yetkililerimiz;

Boran Ateş (Gözetim Müdürü) – boran@inspect.com.tr

Pınar Şahan (Gözetim Operasyon Sorumlusu) – gozetim@inspect.com.tr