Ana Sayfa / / Yükleme & Tahliye Gözetimleri

Yükleme & Tahliye Gözetimleri

Verilen bu yükleme gözetiminin esas amacı, yükleme faaliyetleri sırasında doğru malzemenin/ürünün düzgün bir şekilde ele alındığından ve taşıma aracının üzerine güvenli bir şekilde konulduğundan emin olmaktır. INSPECT gözetmenleri müşterinin, söz konusu ürünü ile ilgili olarak kalite ve güvenlik gereksinimlerinin karşılandığı ve malların doğru ve güvenli bir şekilde ele alındığı gibi konularda gereksinimlerini giderir.

INSPECT, kapsamlı gözetmen ağı sayesinde, Türkiye’nin önemli sanayi kentleri ile beraber birçok limanında yükleme gözetimi (Loading Inspection) hizmeti verebilmektedir.

INSPECT’in kalifiye ve tecrübeli personelleri yükleme gözetimlerini zaman ve yer gözetmeksizin büyük hassaslıkla zamanında yapabilmekte ve bunu raporlamaktadır.

Tahliye gözetimi (Discharge Inspection) tahliyesi yapılacak ürünün tahliye öncesi ambarlarındaki istifi ve durumunun tespiti, tahliyesinin nezareti ve istenirse kantar gözetiminin yapılması varsa hasarların tespitini içermektedir.

Örneğin bu hizmet demir çelik sektörüne uygulandığını varsayarsak tahliye esnasında o ürün için gümüş nitrat testi gerektirebilir. Gümüş nitrat testiyle yükte tuzlanmadan kaynaklanan kirlenmenin varlığı ve/veya hasar görüp görmediği anlaşılır.

INSPECT’in kalifiye ve tecrübeli personelleri tahliye gözetimlerini, tahliye sahası, depo, liman vb. yerlerde zaman ve yer gözetmeksizin büyük hassaslıkla zamanında yapabilmekte ve bunu raporlamaktadır.

 

Değerli taleplerinizi bekler, iyi çalışmalar dileriz.

Detaylar için yetkililerimiz;

 

Boran Ateş (Gözetim Müdürü) – boran@inspect.com.tr

Pınar Şahan (Gözetim Operasyon Sorumlusu) – gozetim@inspect.com.tr